• image

    Bize Ulaşın
    0 543 719 92 72

  • image

    Çalışma Saatleri
    09.00 - 20.00

Kurumsal

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmaz kuralları arasında temizlik geliyor. Hijyen konusu da buna istinaden unutmamak gerekiyor. Temizlik olarak hem bireylerin temizliği, hem de kullanılan objelerin temizliği gündeme geliyor ki kullanılan objelerin temizliğinin bir kısmı evde çamaşır makinesi ve temizlik deterjanları ile yapılabilir iken  evde kişinin temizliğini yapamadığı objeler için  bizim ki gibi alanında kurumsal ve profesyonel olarak yıkama hizmeti veren firmalardan hizmet alınması gerekiyor.

Firmamız Hakkında

Bu noktada son derece kurumsal olarak hizmet veren firmamız hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekir ise vermiş olduğumuz temel hizmetler şunlardır. Yatak yıkama, koltuk yıkama ve araç koltuk yıkama hizmetleridir.

Bilindiği üzere kişinin evinde ne kadar komplike bir alet olursa koltuk ve/veya yatak yıkama şansı istenen hijyen kriterlerine göre çok da mümkün değildir. Bunun yanında benzer bir araç koltuk yıkaması için de geçerlidir. İşte firmamız alanında eğitimli, uzman ve deneyimli mavi yakalı personellerimiz ile endüstriyel eksiksiz bir hizmet verir. Her tür koltuk, yatak araç koltuğu hızlı ve seri biçimde yıkanarak size teslim edilir. Üzerinde leke vb. şeyler bile olsa ürününüze hiçbir biçimde zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ile temizlenerek sizin kullanımınıza sunulur. Firmamız alanında sahip olması gereken tüm yetki belgeleri olan kurumsal yapısından yıllardır ödün vermeyen alanında öncü bir kuruluştur. Bunca yıllık tecrübemiz, hizmet garantimiz bizim size teminat olarak göstereceğimiz olgulardır. Gerek kurumlar, gerek ise evlere hizmet vermekteyiz.

Çalışma Şeklimiz

Kesintisiz olarak hizmet veren firmamız iki türlü hizmet verir. Evinizde yıkanabilecek olan ürün ise evinizde sizinle belirlenen gün ve saatte alanında uzman personelimiz ile yıkanır. Ama evde yıkanamayacak olan ürünler için de kendi geniş ve tam donanımlı işyerimizde tam kapsamlı yıkama ve temizlik yapılır. Bu arada eğer kişinin kendi tercihi evinde değil ise bizim işyerimizde ürünlerin yıkanması ise buna uygun da hizmet verilir. Bu noktada kesintisiz hizmet veren bir firmadır. Mutlak müşteri memnuniyeti bizim için esas olan olgudur. Fiyatlarımız ise birim bazlı olarak yapılır. Ödeme konusunda da müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanır.